Marina-alt spol. s.r.o.
Služby

O nás

Naša spoločnosť a celý priľahlý areál, vrátane prístavu a tenisových kurtov, sa nachádza na nádhernom Alžbetinom ostrove, v blízkosti sútoku dvoch riek Dunaj a Váh, priamo pri hraniciach s Maďarskom a zároveň neďaleko centra mesta Komárno. Privítame Vás v objatí Dunaja, a to práve tam, kde bola v roku 1898, teda pred viac ako 100 rokmi, založená prvá komárňanská lodenica, tzv. Stará lodenica.

Mesto Komárno je historicky veľmi zaujímavé, nachádza sa tu veľa pamätihodností, múzeí ako aj známe Európske nádvorie, či Komárňanská pevnosť. Priamo v centre mesta nájdete turistickú informačnú kanceláriu s brožúrkami, mapkami a informáciami, aké miesta sa oplatí v okolí navštíviť.

V Komárne sa nachádza veľmi obľúbené termálne kúpalisko, kde sa určite počas horúcich dní radi osviežite. Termálne kúpalisko však nájdete aj v susednom meste Komárom na maďarskej strane Dunaja.

V okolí prístavu sa taktiež nachádzajú reštaurácie, hotely a penzióny, kde Vám v prípade potreby veľmi radi zarezervujeme ubytovanie podľa konkrétnych požiadaviek a prianí.

V tesnej blízkosti nášho areálu sa nachádza cyklochodník. Jedna cyklotrasa, ktorá je dlhá sedemnásť kilometrov vedie z mesta Komárno do mesta Kolárovo, pričom táto trasa je priamo v Komárne  prepojená do Maďarska.  Cyklochodník vedie po pevnej hrádzi Váhu a vyhýba sa obciam, takmer celý je v prírode, mimo automobilovej dopravy a má na dosah rieku Váh.

Od susedného maďarského mesta Komárom nás delí len hraničný most ponad Dunaj, preto sa dá z nášho prístavu dostať do Maďarska aj pešo, a to za pár minút. Hneď za hraničným priechodom sa v Maďarsku nachádza Hypermarket Tesco, kde si v prípade potreby pohodlne a kvalitne nakúpite.

Rozhodne Vám odporúčame urobiť si krásny výlet do Komárna a bezpečne zakotviť v našom prístave. Riadime sa heslom:

“Nestačí nám to, aby sme boli dobrí, musíme byť najlepší!”Obráťte sa preto na nás s dôverou. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Akékoľvek bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle: 0903 400 658, alebo nám pošlite mail na adresu: info@marinaalt.eu