Marina-alt spol. s.r.o.
Služby

Priamo pri slovensko-maďarských hraniciach, v malebnom prostredí rieky Dunaj, a to v bezprostrednej blízkosti centra mesta Komárno, Vás veľmi radi privítame v našom osobnom prístave s kapacitou až 80 miest pre parkovanie jácht a lodí. Poskytujeme komplexné služby ako:
 
- kotvenie plavidiel,
- letné a zimné skladovanie plavidiel,
- vytiahnutie a spustenie na vodu,
- umývanie, čistenie, nanášanie antifoulingového náteru,
- odborná príprava jácht a plavidiel na zimné skladovanie,
- odborný značkový servis jách a plavidiel a ich motorov a pohonov,
- tankovanie PHM priamo v prístave,
- bezplatné parkovisko pre osobné automobily,
- asistenčné služby, atď.
 
 

Letné parkovanie

S radosťou Vám ponúkame možnosť krátkodobého ako aj dlhodobého letného parkovania jácht a lodí v našom prístave, priamo na Dunaji. Prístav sa nachádza v atraktívnom prostredí, v blízkosti sútoku riek Dunaj a Váh. 

Čítajte ďalej...
Zimné uskladnenie

Zabezpečujeme bezpečné zimné parkovanie. Jachty a plavidlá skladujeme v hangároch na šlaptoch alebo na prívesnom vozíku zákazníka. Poskytujeme odbornú prípravu jácht a plavidiel na zazimovanie, ako aj čistenie vonkajšieho trupu a interiéru, či nanášanie antifoulingového náteru a ďalší servis a služby podľa požiadaviek zákazníka.

Čítajte ďalej...
Servis

Priamo v prístave poskytujeme, za pomoci nášho profesionálneho tímu, odborný značkový autorizovaný servis jácht a plavidiel, ako aj ich motorov a pohonov. Preto sa nemusíte obávať ani prípadnej poruchy Vášho plavidla, radi sa o všetko postaráme. 

Čítajte ďalej...
Tankovanie

Ponúkame Vám unikátnu možnosť tankovania priamo do Vašich plavidiel, kedže v našom prístave sa nachádza čerpacia stanica zriadená na tento účel. 

Čítajte ďalej...
Umývanie

Poskytujeme všetky služby súvisiace s údržbou plavidla, akou je napríklad umývanie, čistenie a leštenie vonkajšieho trupu plavidla, interiéru plavidla, či nanášanie antifoulingového náteru.

Čítajte ďalej...
Tenisové kurty

Prenájom tenisových kurtov zabezpečujeme v mesiacoch marec až november, a to v závislosti od počasia. Prevádzkujeme dva kurty s kvalitným povrchom, ktorý tvorí kvalitný umelý tenisový koberec zasypaný pieskovou výplňou. Podkladom je lomový kameň v predpísaných frakciách (nie betón), čo značne šetrí pohybový aparát hráča.

Čítajte ďalej...