Marina-alt spol. s.r.o.
Cenník

Tenisové kurty

Permanentka

45 Eur/10 hodín (platí aj počas víkendov a štátnych sviatkov)

 


Umelé osvetlenie vo večerných hodinách

4 Eur/1 hodinu  

 

Zapožičanie tenisových potrieb

tenisová raketa 2 ks + loptičky: 4 Eur/1 hodinu  


 
Pre zákazníkov využívajúcich služby prístavu poskytujeme zľavu 50 % zo základnej ceny (neplatí pre umelé osvetlenie).


Rezervácia
 POSTUP:
1. REGISTRÁCIA
Otvorte si stránku www.tenis.marinaalt.sk
(link nájdete aj na našom webe a FB)
Kliknite na Prihlásiť
Ak ešte nie ste zaregistrovaný, kliknite na: Nová registrácia
Vyplníte Vaše údaje a emailom obdržíte link, kde registráciu potvrdíte kliknutím na odkaz.
Na stránke rezervačného systému sa prihlásite pomocou Vami zvoleného mena a hesla, ktoré ste si zvolili pri registrácii.
2. KÚPA PERMANENTKY
Otvorte si stránku www.tenis.marinaalt.sk
V časti Moje permanentky kliknite na Kúpiť, systém Vám ponúkne permanentku na 10 hodín s informáciou, že si ju môžete zakúpiť aj osobne v hotovosti v sídle firmy v dňoch pondelok-piatok od 7.00-15.00. Ak preferujete platbu na účet, potvrďte voľbu Kúpiť a následne voľbu Zaslať údaje pre platbu.
Následne mailom obdržíte platobné údaje a môžete vykonať platbu na náš účet. Akonáhle platbu príjmeme, permanentka bude aktivovaná na 10 hodín hry.
3. REZERVÁCIA KURTOV
Otvorte si stránku www.tenis.marinaalt.sk
Rezerváciu si môžete zadať v časti Rozvrh. Prvú rezerváciu Vám systém dovolí vytvoriť aj bez platby, je však potrebné, aby ste následne do 7 dní permanentku zaplatili, a to:
v hotovosti v sídle firmy,
alebo prevodom na účet SK79 1100 0000 0026 2982 6028 (do poznámky uveďte Vaše meno alebo emailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii).
Ďalšie rezervácie Vám systém povolí až po spárovaní Vašej platby.
Registráciu a rezerváciu Vám radi zadáme aj my, môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle 0903 012 907 (PON-PIA 8.00 - 15.00) alebo mailom na tenis@marinaalt.sk
Rezerváciu tenisového kurtu je možné bezplatne zrušiť najneskôr 3 hodiny pred termínom rezervácie. V prípade nepriaznivého počasia, kedy sa nebolo možné na kurt dostaviť z objektívnych príčin, nás prosím kontaktujte mailom na adrese tenis@marinaalt.sk, neuskutočnená hodina Vám bude pripočítaná.

Všetky informácie, prípadne pomoc, obdržíte na telefónnom čísle 0903 012 907 (PON-PIA 8.00 - 15.00) alebo mailom na tenis@marinaalt.sk