Marina-alt spol. s.r.o.
Služby

Tenisové kurty

Informujeme našich zákazníkov, že žiaľ z technických príčin PRERUŠUJEME prevádzku tenisových kurtov na NEURČITO. O opätovnom spustení prenájmu tenisových kurtov Vás budeme informovať na webovej stránke a FB stránke spoločnosti Marina-alt, spol. s r.o. Ďakujeme za pochopenie a za doterajšiu priazeň!


Prenájom tenisových kurtov zabezpečujeme v mesiacoch marec až november, a to v závislosti od počasia. Prevádzkujeme dva kurty s kvalitným povrchom, ktorý tvorí kvalitný umelý tenisový koberec zasypaný pieskovou výplňou. Podkladom je lomový kameň v predpísaných frakciách, nie betón, čo značne šetrí pohybový aparát hráča a zároveň sa hráč pri hre nezašpiní, čo je výhodou hlavne u detí. Oba kurty sú oplotené. 

V prípade záujmu je možné dohodnúť aj tréningy pre dospelých a aj pre deti, a to individuálne alebo v skupinkách, po dohode s tenisovým trénerom.
 
Za príplatok je možné zabezpečiť umelé osvetlenie, ktoré Vám určite spríjemní hru aj vo večerných hodinách.

Pre hráčov tenisu je k dispozícii parkovisko pre osobné automobily zdarma. Areál je zabezpečený strážnou službou a vrátnicou.

V prípade, že si chcete hru vyskúšať, no chýba Vám tenisová výbava, ponúkame Vám možnosť zapožičania tenisových loptičiek a tenisových rakiet (pre dospelých, juniora a dieťa).
 
Informovať sa, alebo priamo rezervovať kurt na konkrétny deň a hodinu, je možné online.
Rezervácia
POSTUP:
1. REGISTRÁCIA
Otvorte si stránku www.tenis.marinaalt.sk
(link nájdete aj na našom webe a FB)
Kliknite na Prihlásiť
Ak ešte nie ste zaregistrovaný, kliknite na: Nová registrácia
Vyplníte Vaše údaje a emailom obdržíte link, kde registráciu potvrdíte kliknutím na odkaz.
Na stránke rezervačného systému sa prihlásite pomocou Vami zvoleného mena a hesla, ktoré ste si zvolili pri registrácii.
2. KÚPA PERMANENTKY
Otvorte si stránku www.tenis.marinaalt.sk
V časti Moje permanentky kliknite na Kúpiť, systém Vám ponúkne permanentku na 10 hodín s informáciou, že si ju môžete zakúpiť aj osobne v hotovosti v sídle firmy v dňoch pondelok-piatok od 7.00-15.00. Ak preferujete platbu na účet, potvrďte voľbu Kúpiť a následne voľbu Zaslať údaje pre platbu.
Následne mailom obdržíte platobné údaje a môžete vykonať platbu na náš účet. Akonáhle platbu príjmeme, permanentka bude aktivovaná na 10 hodín hry.
3. REZERVÁCIA KURTOV
Otvorte si stránku www.tenis.marinaalt.sk
Rezerváciu si môžete zadať v časti Rozvrh. Prvú rezerváciu Vám systém dovolí vytvoriť aj bez platby, je však potrebné, aby ste následne do 7 dní permanentku zaplatili, a to:
v hotovosti v sídle firmy,
alebo prevodom na účet SK79 1100 0000 0026 2982 6028 (do poznámky uveďte Vaše meno alebo emailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii).
Ďalšie rezervácie Vám systém povolí až po spárovaní Vašej platby.
Registráciu a rezerváciu Vám radi zadáme aj my, môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle -----
(PON-PIA 8.00 - 15.00) alebo mailom na tenis@marinaalt.sk
Rezerváciu tenisového kurtu je možné bezplatne zrušiť najneskôr 3 hodiny pred termínom rezervácie. V prípade nepriaznivého počasia, kedy sa nebolo možné na kurt dostaviť z objektívnych príčin, nás prosím kontaktujte mailom na adrese tenis@marinaalt.sk, neuskutočnená hodina Vám bude pripočítaná.
Všetky informácie, prípadne pomoc, obdržíte na telefónnom čísle ------- (PON-PIA 8.00 - 15.00) alebo mailom na tenis@marinaalt.sk

AKTUÁLNY CENNÍK

Permanentka

45 Eur/10 hodín (platí aj počas víkendov a štátnych sviatkov)

 

Umelé osvetlenie vo večerných hodinách

4 Eur/1 hodinu  

 

Zapožičanie tenisových potrieb

tenisová raketa 2 ks + loptičky: 4 Eur/1 hodinu  

  
Pre zákazníkov využívajúcich služby prístavu poskytujeme zľavu 50 % zo základnej ceny!

REZERVÁCIA tenisových kurtov je možná online marinaalt.isportsystem.sk 

 
 

 

Online rezervácia tenisových kurtov